P A V L O V A

Açık Rıza Beyanı

Bu beyan firmamızın gizlilik politikasını içerir. magaza.pavlovabakerycake.com sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Eğer bu sayfada belirtilen koşulların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen şuan ziyaret etmekte olduğunuz magaza.pavlovabakerycake.com siteyi kullanmayınız. Siteyi kullanmaya devam etmeniz ve/veya kişisel bilgilerinizin yer alacağı formları doldurmanız bu sayfalarda yazılı tüm koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

magaza.pavlovabakerycake.com sitesi içerisindeki her türlü hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri (Sitedeki materyallere ait ad, açıklayıcı bilgi, görsel, fiyat vb.) önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme hakkını saklı tutar. İlgili değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

Firmamızın kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya kullanıcı tarafından daha sonra güncellenen adres, e-posta, sabit telefon, mobil telefon ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, sms, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcı ile iletişim, pazarlama ve bildirim amaçlarıyla kullanıcıya ulaşma hakkı vardır.

Firmamız, magaza.pavlovabakerycake.com sitesine üye olan kullanıcıya verdiği şifrenin, kullanıcı veya kullanıcı kaynaklı herhangi bir sebepten dolayı üçüncü kişilerle paylaşılmasından kaynaklanacak kullanıcının daha önce ilan ettiği bilgilere ait değişiklik, silinme gibi işlemlerden firmamız sorumlu değildir.

Firmamız magaza.pavlovabakerycake.com internet sitesindeki tüm bilgi, resim, marka, logo, ürün, fiyat vb içeriklerin sorumlusu ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının lisans sahibidir.

yazılım, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin hakları yazılım altyapısı sağlayıcısı olan Ctrl f5 Digital partner yazılım ve danışmanlık (Halil Yumuşak) şirketine aittir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir materyal önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki cezai sorumluluğu gerektirir. Firmamızın ve yazılım alt yapısı sağlayıcı firmanın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Firmamız dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır. Kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye eder.

İşbu Kullanıma İlişkin Genel Hak ve Sorumluluklar kapsamındaki hiçbir husus, yasalarla uyumlu hareket etmemizi engellemeyecektir.

İşbu Kullanıma İlişkin Genel Hak ve Sorumluluklar, herhangi bir üçüncü kişi lehine hak sağlamayacaktır.

Size açık bir şekilde verilmemiş tüm haklar saklı tutulmaktadır.

İşbu Kullanıma İlişkin Genel Hak ve Sorumluluklar kapsamında yazılı olsun veya olmasın web sitemizi kullanırken veya erişirken yürürlükteki tüm yasalara uyumlu hareket edeceğinizi kabul ve taahhüt etmiş bulunmaktasınız.