P A V L O V A

İzmirin En İyi Pastanesi

İzmir’in en iyi pastanesi olan Pavlova istediğiniz her çeşit pasta, kuru pastalar, sütlü tatlılar gibi tatlılarla hizmetinizdedir. İzmir’de en iyi pastane olarak bilinmesinin ana sebeplerinden birisi de her gün taze ürünler ile hizmet vermemizdir. Ürünlerimiz günlük taze olarak yapılarak müşteri memnuniyetini ön plana alıyoruz. Bornova pastane olarak bünyemizde bir çok çeşit tatlı barındırarak yeni lezzetler ortaya koyuyoruz.

Bayraklı pastane olarak her gün taze ve lezzetli ürünlerle tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz. Her sabah işe giden insanların yüzlerinde bir tebessüm oluşturabilmek. Ufak molalarda tatlı araları verebilmek için bayraklı pastane tercih edilir. İzmir yaş pasta denildiğinde akla gelen Pavlova günlük yapılan yaş pastalar ile herkesin damak tadına uygun lezzetler üretmektedir.

Bayraklı pastane ve bornova pastane denildiğinde de akla gelen ilk isim daima Pavlova’dır. İzmir yaş pasta alanında akışkan kremaları ve çikolatalarıyla direk damağınıza hitap eder. Bir çatal izmir yaş pastadan aldığınızda yüzünüzde tebessüm oluşturan geçmiş anılarınız aklınıza gelecektir. İzmir yaş pasta sayesinde geçmiş doğum günleriniz, evlilik yıl dönümleriniz, aşkınızı itiraf ettiğiniz o anda yemiş olduğunuz pastanın tadını alabilirsiniz.

İzmirde en iyi pastane olan yani izmir’in en iyi pastanesi Pavlova’dır. Pastalarımızda hayatımızda yaşamış olduğumuz tecrübeleri, müşterimizin memnuniyeti esnasında gördüğümüz güler yüzü sergiliyoruz. Bornova pastane ve bayraklı pastane olarak sevdikleriniz ile gelip mutlu hissedeceğiniz bir ortam oluşturduk ve güzel pastalarımız ile size hizmet etmeyi bekliyoruz.